حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Very Excellent Mr Dundee 2020

خلاصه داستان :پل هوگان در حالی که ناامیدانه تلاش می کند اعتبار آزاردهنده خود را در آستانه شوالیه گرفتن بازگرداند ، با اکراه دوباره به کانون توجهات کشیده می شود. در ادامه با ماهان مووی همراه باشید.

دانلود فیلم The Very Excellent Mr Dundee 2020 با لینک مستقیم و بدون سانسور با زیرنویس فارسی و دوبله از وبسایت ماهان مووی. فیلم آقای بسیار عالی داندی به کارگردانی Dean Murphy محصول 2020 آمریکا می باشد.

توضیحات فیلم The Very Excellent Mr Dundee

فیلم The Very Excellent Mr Dundee در اولین نقش مهم سینمایی خود در بیش از یک دهه ، پل هوگان با بازگشت به صفحه نمایش در فیلم “آقای بسیار عالی داندی” ، مانند یک دایناسور سرگشته از دوران دور به نظر می رسد و رفتار می کند. زندگی حرفه ای او قبل از وجود در دوران گذشته شکل گرفته است اصطلاحاتی مانند “لغو فرهنگ” یا حتی “اینترنت”. این یک کمدین افسانه ای بر اساس سن او نیست (هوگان اکنون 80 ساله است) بلکه چیزی است که فیلم – به کارگردانی دین مورفی ، همکار قدیمی هوگان ، مدام به آن متمایل است.

فیلم The Very Excellent Mr Dundee

خلاصه داستان فیلم The Very Excellent Mr Dundee

این فیلم در مورد تلاش هوگان برای جلوگیری از “به دردسر افتادن” است (نویسندگان با دیدن او با احترام نگاه می کنند و مانند او رفتار می کنند. پس از اعطای شوالیه برای خدمات برجسته کمدی. می دانید ، علیرغم اینکه یک مرد آبرومند است و سعی در مراقبت از تجارت خود دارد. به طور اتفاقی هر کجا که می رود پای خود را در آن قرار می دهد.

بازیگران فیلم

پل هوگان در نقش پل / یعقوب الوردی در نقش چیس ، پسر پل / Chevy Chase به عنوان Chevy / جان کلیز در نقش جان / اولیویا نیوتن-جان در نقش اولیویا / Reginald VelJohnson در نقش Reggie / وین نایت در نقش وین / پل فنک به عنوان منظره ساز مکزیکی پل / شین جاکوبسن در نقش جعل تمساح داندی در بلوار هالیوود / کری آرمسترانگ در نقش الا ، قرار ملاقات پل / راشل کارپانی در نقش آنجی در فیلم آقای بسیار عالی داندی به ایفای نقش پرداخته اند.

زمان اکران فیلم

در ابتدا قرار بود فیلم The Very Excellent Mr Dundee در تاریخ 30 آوریل 2020 در سینماهای استرالیا اکران شود. اما به دلیل همه گیری COVID-19 ، اکران نمایشی آن لغو شد. و به تاریخ 11 دسامبر 2020 (جمعه 21 آذر 1399) منتشر می شود.

پیشنهاد می شود فیلم جذاب کمدی Half Brothers را نیز تماشا کنید.

فیلم The Very Excellent Mr Dundee 2020

بخش دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت 1080

دانلود فیلم با کیفیت 720

دانلود فیلم با کیفیت 480

دانلود تیزر فیلم با کیفیت عالی

  • 24 نوامبر 2020
  • 0
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0