حالت شب و روز

ورود ثبت نام

برنامه جوکر
دانلود فصل ششم Peaky Blinders

خلاصه داستان :در ادامه داستان سریال جذاب و پر طرفدار پیکی بلایندرز است. در ادامه با ماهان مووی همره باشید.

دانلود فصل ششم سریال Peaky Blinders با لینک مستقیم با زیرنویس فارسی و دوبله فارسی از وبسایت ماهان مووی. سریال پیکی بلایندرز فصل 6 به کارگردانی Steven Knight محصول 2022 بریتانیا می باشد.

توضیحات سریال Peaky Blinders

مجموعه Peaky Blinders که در خارج از کشور بسیار محبوب است ، داستان تامی شلبی (کیلیان مورفی) و به قدرت رسیدن خانواده بدنام وی را در پس زمینه طبقه کارگر ، پس از جنگ جهانی اول بیرمنگام دنبال می کند. بی بی سی روز دوشنبه ، هنگامی که اعلام کرد تولید آن در انگلیس تحت دستورالعمل های دقیق COVID از سر گرفته شده است ، پایان برنامه را تأیید کرد.

فصل ششم Peaky Blinders

اخبار فصل ششم سریال Peaky Blinders

در ژانویه 2021 تأیید شد که سرانجام فیلمبرداری آغاز شده است. استیون نایت ، خالق ، همچنین متلک گفت که “داستان به شکل دیگری ادامه خواهد یافت”. پس از پایان نمایش با فصل شش.

وی گفت: “پیکی برگشت و با صدای بلند.” “پس از تأخیر تولید اجباری به دلیل همه گیری COVID ، متوجه می شویم که این خانواده به شدت در معرض خطر است و خطر هرگز بیشتر نبوده است. ما معتقدیم این بهترین سریال از همه نظر خواهد بود و مطمئن هستیم. که طرفداران شگفت انگیز ما آن را دوست خواهند داشت. در حالی که این مجموعه تلویزیونی رو به پایان است ، داستان به شکل دیگری ادامه خواهد یافت.

فصل ششم Peaky Blinders

بازیگران سریال 

در سریال Peaky Blinders بازیگران زیر به ایفای نقش پرداخته اند:

  • سیلیان مورفی در نقش توماس “تامی” شلبی ، رهبر Peaky Blinders.
  • هلن مک کوری در نقش الیزابت “پولی” گری
  • پل اندرسون در نقش آرتور شلبی جونیور ، پیرترین خواهر و برادر شلبی.
  • سوفی راندل در نقش آدا تورن ، خواهر شلبی ، خواهر تنها برادران شلبی.
  • ند دنهی در نقش چارلی استرانگ ، صاحب یک قایق قایقرانی و دایی چهره ای برای تامی.
  • بنیامین صفانیا در نقش ارمیا ‘جیمی’ عیسی ، مبلغ و دوست باند.
  • تام هاردی در نقش آلفرد “آلفی” سلیمانز ، رهبر یک باند یهودی در کمدن تاون.

فصل ششم پیکی بلایندرز

آیا فصل ششم فصل آخر است؟

در کمال تعجب طرفداران ، در ژانویه ، استیون نایت ، خالق نمایش تایید کرد که فصل 6 آخرین فصل برای Peaky Blinders خواهد بود. با این اوصاف به جای اینکه سریال را با فصل ششم به پایان برساند ، نایت گفت که درام برنده BAFTA “به شکل دیگری” ادامه خواهد یافت. بعداً به Deadline تأیید کرد که نمایش با یک فیلم به پایان می رسد. وی به این نشریه گفت: “كووید برنامه های ما را تغییر داد. اما می توانم بگویم كه برنامه من از ابتدا پایان دادن به پیكی با یك فیلم بود.” “این همان چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد.”

پیشنهاد می شود سریال تحسین شده My Brilliant Friends را نیز تماشا کنید.

فصل ششم پیکی بلایندرز

زمان پخش فصل ششم سریال Peaky Blinders

به فصل ششم Peaky Blinders هنوز تاریخ پخش رسمی در BBC داده نشده است. وقتی فصل پنجم در آگوست 2019 اکران شد ، توسط آنتونی بیرن ، کارگردان نمایش ، پیشنهاد شد که سریال جدید در اوایل سال 2021 پخش شود. دلیل این امر این بود که تولید در مارس 2020 شروع می شد قبل از آنکه به دنبال بیماری همه گیر ویروس کرونا به تعویق بیفتد. با این حال ، فقط در ژانویه سال 2021 تولید توانست سرانجام از جدیدترین مجموعه ها شروع کند.

بخش دانلود سریال Peaky Blinders با لینک مستقیم

برای اطلاع از آخرین خبرها و پخش فیلم و سریال ها به تلگرام ماهان مووی بپیوندید.

 

این سریال هنوز منتشر نشده است.

 

  • 5 مارس 2021
  • 0
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0