حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال میدان سرخ
دانلود فیلم Don’t look up 2021

خلاصه داستان :یک جفت ستاره شناس سعی می کنند به همه افراد روی کره زمین هشدار دهند که یک شهاب سنگ غول پیکر در شش ماه آینده سیاره را نابود می کند. در ادامه با ماهان مووی همراه باشید.

دانلود فیلم Don’t look up 2021 با لینک مستقیم و بدون سانسور با زیرنویس فارسی از وبسایت ماهان مووی. فیلم به لالا نگاه نکن به کارگردانی Adam McKay محصول 2021 آمریکا می باشد.

توضیحات فیلم Don’t look up

Don’t Look Up فیلمی است که مدتی است در حال کار است و از نویسنده-کارگردان آدام مک کی تهیه شده است. جنیفر لارنس قبلاً برای بازی در این فیلم در لیست بود و حالا تعداد زیادی از نام های لیست A به او می پیوندند.

فیلم Don't look up

خلاصه داستان فیلم

در “به بالا نگاه نکن” ، مک کی قرار است داستان دو دانشمند سطح پایین را روایت کند که کشف کردند جهان توسط یک شهاب سنگ ویرانگر و درجه انقراض مورد حمله قرار خواهد گرفت. و برای کمک به گسترش این خبر ، این دانشمندان با یک حمله رعد اسا اقدام به جلب توجه به عذاب قریب الوقوع می کنند. مطمئناً به نظر خنده آور نمی رسد ، اما مک کی قسم می خورد که چنین خواهد شد.

مک کی گفت: “من فکر نمی کنم این یک نوع کمدی از نوع” برادران استپ “باشد. “من آن را بیشتر به جایی بین چیزهای مایک داور و” Wag the Dog “مقایسه می کنم. یک طنز سخت خنده دار همان چیزی است که ما می خواهیم دنبال کنیم.”

بازیگران فیلم Don’t look up

جنیفر لارنس ، کیت بلانشت ، لئوناردو دی کاپریو ، مریل استریپ ، تیموتی چلامت ، جونا هیل ، راب مورگان ، هایمش پاتل ، آریانا گراند ، کید کودی ، متیو پری ، تومر سیسلی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم Don't look up

زمان اکران فیلم

Don’t Look Up یک محصول Netflix است ، به این معنی که احتمالاً یا همزمان با اکران سینمایی خود به پلتفرم خواهد آمد. این فیلم قرار است در سال 2021 از Netflix اکران شود.

بخش دانلود فیلم با لینک مستفیم

دانلود فیلم با کیفیت 1080

دانلود فیلم با کیفیت 720

دانلود فیلم با کیفیت 480

  • 19 اکتبر 2020
  • 0
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0