حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال آقازاده
دانلود فیلم گیلدا

خلاصه داستان :گیلدا ماجرای زنی به نام «گیلدا» را روایت می کند که صاحب رستوانیست. شبی اتفاقی برایش می افتد که سیاه ترین شب زندگی اش می شود و برای نجات زندگی اش تا صبح فرصت دارد. در ادامه با ماهان مووی همراه باشید.

با 5 کیفیت آماده دانلود می باشد

توضیحات فیلم گیلدا

فیلم گیلدا ساخته مشترک امید بنکدار و کیوان علی محمدی است که فیلمنامه آن را نیز به طور مشترک با علی اکبر حیدری به نگارش در آورده‌اند.

خلاصه داستان فیلم

«گیلدا» نام فیلمی در ژانر درام محصول سال 1395 به کارگردانی «امید بنکدار» و «کیوان علیمحمدی» است. در این فیلم بازیگرانی چون «مهناز افشار»، «حامد کمیلی»، «هادی حجازی فر»، «حمیدرضا پگاه» و … به ایفای نقش پرداخته اند. گیلدا ماجرای زنی به نام «گیلدا» را روایت می کند که صاحب رستوانیست. شبی اتفاقی برایش می افتد که سیاه ترین شب زندگی اش می شود و برای نجات زندگی اش تا صبح فرصت دارد.

فیلم گیلدا

بازیگران فیلم گیلدا

مهناز افشار، سیاوش مفیدى، حمیدرضا پگاه، رضا شفیعى جم، هادى حجازى فر، فرخ نعمتى، مرتضى اسماعیل کاشى و حامد کمیلى، همراه با (هنرمندان خردسال) مهدیار عزیزى و آنیسا راستگو در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل فیلم

تهیه کننده: امید بنکدار کیوان علیمحمدی

نویسندگان و تدوین و کارگردان : امید بنکدار و علی اکبر حیدری و کیوان علیمحمدی

موسیقی: بامداد افشار

فیلمبردار: مرتضی پورصمدی

فیلم گیلدا

نقد و بررسی فیلم + نظرات منتخب

اینکه تمام داستان یک فیلم در یک کافه روایت شود، علاوه بر نوگرایی، ریسک بالایی دارد که به نظر می‌رسد این دو کارگردان چندان در مدیریت این ریسک، موفق نبوده‌اند. داستان گیلدا در یک بی نظمی آغاز و روایت می‌شود. قرار است زنی به نام گیلدا، ستاره سینما باشد و در ادامه مخاطب به دنیای فیلمنامه‌ای که قرار است گیلدا در آن بازی کند پرتاب می‌شود، فیلمنامه‌ای که در واقع، بخشی از حال و روز گیلدا را بازگو می‌کند. فیلمنامه‌ای عجیب و غریب که مکان و زمان مشخصی ندارد و از چند اپیزود شلخته و بی نتیجه تشکیل شده است.

فیلم گیلدا

بخش دانلود فیلم گیلدا با لینک مستقیم

 

دانلود فیلم با کیفیت BLURAY ( قیمت : 7000 تومان )

دانلود فیلم با کیفیت 4k HQ 1080p ( قیمت : 6000 تومان )

دانلود فیلم با کیفیت 1080 (5500 تومان)

دانلود فیلم با کیفیت 720 (5200 تومان)

دانلود فیلم با کیفیت 480 (5100 تومان)

  • 27 اکتبر 2020
  • 0
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0