حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال آقازاده
فیلم گیلدا
دانلود فیلم خائن کشی

دانلود فیلم خائن کشی

خلاصه داستان :این فیلم زندگی مهدی بلیغ مشهورترین سارق و کلاهبردار ایرانی را به تصویر می‌کشد. بلیغ معروف‌ترین خلاف کار تهران بود؛ خلاف کاری که قصه‌هایش مشهور است و دست کم دو قصه او را تهرونی‌های قدیمی خیلی خوب می‌دانند. یکی از کلاهبردارانی که حتی کاخ دادگستری را هم فروخت! در ادامه با ماهان مووی همراه باشید.

توضیحات فیلم خائن کشی

پیش تولید فیلم سینمایی «خائن کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی علی اوجی آغاز شد.

خائن کشی ابتدا قرار بود در سال ۹۳ ساخته شود. اما دو سال بعد مسعود کیمیایی قاتل اهلی را ساخت و دیگر خبری از ساخت آن نبود. او همان سال گفته بود که فیلمنامه خائن کشی را سال‌ها پیش نوشته و قرار بر این بوده که ساخته شود. ولی به دلیل پیدا نکردن سرمایه گذار، قید ساخت آن را زده است. در سال ۹۳ حتی گفته می‌شد که پولاد کیمیایی، شهاب حسینی، حامد بهداد و فریبرز عرب نیا گزینه‌های ایفای نقش اصلی فیلم خائن کشی هستند.

اما با این حال، پروانه ساخت این فیلم از سوی شورای صدور پروانه به تازگی صادر شده است. و انگار قرار است رویای دیرین کیمیایی برای ساخت خائن کشی به واقعیت بدل شود.

فیلم خائن کشی

خلاصه داستان فیلم

داستان این فیلم درباره چند رفیق است که در فضایی گانگستری می‌خواهند سر نخ موضوعی حیاتی را پیدا کنند و با افت و خیز‌های زیادی مواجه می‌شوند. قهرمان این فیلم کیمیایی هم مانند کار‌های سابقش آدمی عبوس، جسور و با صفاتی مناسب با دنیای آرمانی کارگردان است. این قهرمان قرار است با پوشش گانگستری (کلاه شاپو و پالتو) در این فیلم ظاهر شود و در خیابان‌های تهران به دنبال پیدا کردن نشانی برای حل یک موضوع جنایی باشد.

در این فیلم ته مایه‌ای از خیانت به رفیق، عشق و سیاست وجود خواهد داشت. شنیده می‌شود که تقریبا دو سوم فیلم در خیابان می‌گذرد و کیمیایی که نشان داده از دکور خوشش نمی‌آید. این روز‌ها به فکر پیدا کردن فضاهای واقعی برای لوکیشن‌های اصلی این فیلم است.

فیلم خائن کشی

بازیگران فیلم خائن کشی

آقایی که در شنای پروانه سیمرغ بلورین گرفت اولین کسی بود که به عنوان بازیگر حضورش در این فیلم به قطعیت در آمد تا جلوی دوربین کیمیایی حاضر باشید در این اثر سینمایی زندگی مهدی بلیغ مشهورترین کلاه بردار و سابق ایرانی به روایت تصویر درآمده است.

فیلم خائن کشی

بخش دانلود فیلم با لینک مستفیم

اين فيلم هنوز در نمايش خانگي منتشر نشده است ، بلافاصله پس از انتشار لینک ها به روز خواهند شد.

دانلود فیلم با کیفیت 1080

دانلود فیلم با کیفیت 720

دانلود فیلم با کیفیت 480

  • 16 اکتبر 2020
  • 0
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0